Misintenties

Misintenties parochie Christus Koning
1 september tot en met 17 oktober.
Dit zijn de intenties opgegeven tot en met 30 augustus

Zaterdag 4 september 19.00 uur
Opa en oma van Buul-Smits en overige familieleden

Zondag 5 september 8.30 uur
Gerard vd Pol en Francine vd Pol-van Gerwen

Zondag 5 september 10.00 uur
Henk en Catharina Beets-Huitema
Pastoor Gerard Vekemans

Vrijdag 10 september 9.00 uur
Josephus Daniëls en Anna Daniëls-Vervest

Zaterdag 11 september 19.00 uur
Piet Verbeek en zijn ouders en familie
Huub en Regina Zijlmans en dochters Maria en Annie

Zondag 12 september 10.00 uur
Levende en overleden familie Beets-Huitema
Pastoor Jos Tonino
Tinus de Lepper en overleden familieleden familie de Lepper-vd Broek
Annie Daniëls-Vervest

Woensdag 15 september 19.00 uur
Trees Moolenaar-Alberts en overleden familie Moolenaar-Alberts

Donderdag 16 september 19.00 uur
Frans van Haandel
Overleden ouders Agten-Smeets

Vrijdag 17 september 19.00 uur gildemis Lambertusgilde
Alle levende en overleden gildebroeders

Zondag 19 september 8.30 uur
Gerard van de Pol en Francine van de Pol-van Gerwen

Zondag 19 september 10.00 uur
Voor een bijzondere intentie
Jacques en Corry van den Boom-van Osta
Pastoor Wim Jenniskens
Maria Teresa Ferreira da Costa
Franka Saes
Leny Hoppers-van Wissen

Dinsdag 21 september 19.00 uur
Marie en Gijs Crooijmans-van Doren
Paulus Crooijmans
Bertha Crooijmans

Woensdag 22 september 19.00 uur
Gertruda en Piet vd Moosdijk-Anthonissen

Zondag 26 september 10.00 uur
Voor een bijzondere intentie
Jan, Kees, Miet en Anna Senders
Frida en Wim Waarma en overleden familielieden
Pastor Piet Houwen
Theo Senders

Dinsdag 28 september 19.00 uur
Anna Senders
Cor Heijnen (verjaardag)

Woensdag 29 september 19.00 uur
Jo en Els Aarts-Leijgraaf

Zondag 3 oktober 10.00 uur
Henk en Catharina Beets-Huitema
Overleden ouders Lemmens-Stabel
Pastoor Gerard Vekemans
Frans en Dimphy Moonen-Simons
Maria Uyl vanwege haar verjaardag
Tinus de Lepper

Dinsdag 5 oktober 19.00 uur
Jo en Els Aarts-Leijgraaf

Woensdag 6 oktober 19.00 uur
Overleden ouders Gerard Lubbers en Truus Lubbers-Kursten vanwege huwelijksverjaardag

Zondag 10 oktober 10.00
Levende en overleden familie Beets-Huitema
Pastoor Jos Tonino
Mien van der Kruijssen-Dams
Leonarda en Anna Bazelmans
Overleden Alda Eijsermans-Verhagen vanwege verjaardag namens familie vd Sande uit Best

Woensdag 13 oktober 19.00 uur
Voor overleden Trees Moolenaar-Alberts

Zondag 17 oktober 10.00 uur
Voor een bijzondere intentie
Overleden ouders van Beers-vd Maden en hun overleden kinderen
Jacques en Corry van den Boom-van Osta
Pastoor Wim Jenniskens
Johannus en Johanna Schippers-de Vroom en kinderen
Maria Teresa Ferreira da Costa
Leny Hoppers-van Wissen
Jo en Els Aarts-Leijgraaf