Nieuwsoverzicht

Kennismaking nieuwe bisschop

04 juni 2016

Dekenaat300516MMgr. Gerard de Korte heeft op 30 mei kennisgemaakt met het dekenaat Eindhoven, waar onze parochie deel van uitmaakt. ’s Middags waren de pastorale teams aan de beurt, ’s avonds de parochiebesturen. In beide bijeenkomsten vonden presentaties plaats per parochie (zie foto) en is de bijzondere situatie van onze parochie aan de orde geweest. Ondanks de enorme hoeveelheid nieuwe informatie die de nieuwe bisschop in zijn kennismakingsronde te verwerken krijgt, maakte hij duidelijk dat Veldhoven-Meerhoven hem bijzonder ter harte gaan.
Voor ons parochiebestuur was de kennismaking met de andere parochies van het dekenaat (Eindhoven-Noord, Eindhoven-Zuid en Nuenen-Gerwen-Nederwetten) zo interessant dat onderling is afgesproken dat we dit jaar nog een keer bij elkaar komen om van elkaar te leren en te zien waar we eventueel samen kunnen werken.