Nieuwsoverzicht

Jaar van Barmhartigheid

04 december 2015

Op dinsdag 8 december gaat het het bijzonder Jubeljaar, Jaar van Barmhartigheid van start.  Dit is door Paus Franciscus afgekondigd en duurt tot het feest van Christus Koning in 2016.

Op deze dinsdag kunt u ’s morgens om 8.00 uur of ’s avonds om 19.00 uur in de hoofdkerk van onze parochie Christus Koningkerk de Eucharistieviering meevieren.
Die dag vieren we het hoogfeest van Maria onbevlekt ontvangen. Paus Franciscus heeft deze dag speciaal gekozen als begin van dit speciale jaar. We zullen dinsdag in de liturgie ook een speciaal accent leggen op de start van het Jubeljaar. U kunt rechtstreeks de opening door Paus Franciscus volgen via bijvoorbeeld www.EWTN.com

In ons bisdom zal in de kathedraal de Sint Jan de Heilige Deur worden geopend op 13 december.
In onze parochie en in ons dekenaat zullen ook extra activiteiten plaatsvinden om God die de Barmhartige is in ons eigen leven beter te leren kennen en zijn barmhartigheid onze leefwereld in te dragen!